Чи ловиться риба в День рибалки?
 Директор ТОВ "Комсомольське" Ю. П. Скляров організував для жителів Катеринівки подарунок до Дня рибалки - змагання з риболовлі, і велика кількість учасників відправилася в Манцівку, на орендований Ю.П. Скляровим ставок.

Вдосвіта в мозку активних рибалок билося питання: "Чи ловиться риба в день рибалки?" І було від чого. Вночі пронеслася сильна гроза. А що буде зранку до обіду? Як добиратися до ставка. А як вибратися? Бо дорога грунтова і в будь-який бік вгору. В Катеринівці знайшлося 70 сміливців, які не звикли відступати перед примхами погоди. Якби погода звечора налагодилася, учасників, напевне, було б більше. 

Учасники змагань зайняли місця о 5-й годині. Ранкове повітря, блиск води, надія на насадку, присолені жарти, чапля в небі, танець поплавка на хвилях - хто бачив, той зрозуміє. Клювали в основному карасі, зрідка брав короп.

Судді Ю. П. Скляров та С.І. Латиш визначили переможців за трьома номінаціями - "Найбільша рибина", "Юний рибалка", "Дорослий рибалка". Найбільшими коропами відзначилися в порядку першого місця Сергій Вікторович Ромас, Олександр Сергійович Васильєв та учень 9-го класу Сергій Рудак. Серед юних рибалок перші три місця вибороли Олег Кісіль (8 клас), Антон Ларін (9 клас), Максим Карелов (5 клас). У дорослих рибалок перші два місця посіли Сергій Сергійович Андрущенко і Олександр Іванович Холодняк.

Автору цих рядків щуче веління і свинцева мормишка допомогли зайняти третє місце серед такої бувалої і шановної компанії.

Переможці отримали від організатора змагань Ю. П. Склярова грамоти й грошові нагороди. Також, дякуючи Юрію Петровичу, усі учасники змагань поласували святковим рибальським обідом.

 

Володимир БондарСоздан 18 мар 2011  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником


Katerinovka © 2009-2012 Всі права захищені.

Ми ВКонтакті